SHKODER INFO

28735 POSTS

Exclusive articles:

Sekretet e Përgatitjes së Sheqerpareve në Shtëpi

Me arra apo bajame, e sherbetosur dhe e shkrifët, sheqerparja mbetet ndër recetat më unike të amvisave shqiptare Tradita shqiptare e ëmbëlsirave është...

Miqësia që u kthye në dashuri, Eneda Tarifa dhe Gent Lasku rrëfejnë historinë e tyre

Eneda Tarifa dhe Gent Lasku kanë folur për herë të parë për historinë e tyre të dashurisë. Pas fotos së postuar në muajin Korrik...

Bëri test për të mësuar moshën e trupit, ekonomistja zbulon rezultatin

Stili i shëndetshëm i jetesës dhe aktiviteti fizik kanë ndikim të drejtpërdrejtë pozitiv në organizëm. Enida Ramasaco, e ftuar në “Rudina” në Tv Klan...

“E ka mbytur burri atë, ka pasur dëmtime cerebrale”, agresori endet i lirë pas dhunës ndaj ish-gruas

Në 6 Shtator të këtij viti, emsioni investigativ “Stop” në Tv Klan transmetoi një rast problematik në Lezhë, pasi një zonjë tregoi se çfarë...

E papritur/ Ndryshohet data e nisjes së Big Brother VIP Albania 3…?

‘Big Brother Vip Albania 3 ishte planifikuar të fillonte në vjeshtë të këtij viti. Edicioni i tretë i këtij formati do ta kishte nisjen në...

Breaking

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...
spot_imgspot_img