SHKODER INFO

28475 POSTS

Exclusive articles:

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

Njihuni me policen që po “çmend” fansat me bukurinë e saj, mbledh miliona shikime në rrjetet sociale

Në epokën e mediave sociale, çdokush mund të bëhet viral, madje edhe një police. Alexa Narvaez, një oficere e re policie nga Kolumbia ka bërë...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë?!

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Nuk donte të bëhej publik, por padashje u bë viral në rrjet/ Nuk do ta besoni si reagoi burri i Oltës pas videos së...

Edhe pse Olta është një nga personazhet më të komentuar të momentit, ajo është treguar gjithnjë mjaft e kujdesshme që të mos e bëjë...

Nuk i ndahet “Top Channel”, ky është emisioni ku mund ta shohim Kiara Titon këtë sezon televiziv

Pas përfundimit të “Kepit të VIP-ave”, po përflitej se Kiara Tito do të merrte moderimin e “Për’puthen” në “Top Channel”. U fol gjatë lart e...

Breaking

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...
spot_imgspot_img