Lidhja konfirmohet! Dalin pamje të Melisës dhe Andit në…

Teksa Andi dhe Melisa po vazhdojnë të mos shfaqen publikisht për lidhjen e tyre, tashmë disa mujore, së fundmi në rrjete sociale janë ‘relaksuar’ pak. Ata kanë nisur të...

Po me Jasminën ç’ndodhi?! Andi kapet “mat” me një vajzë tjetër

Andi Artani është një nga djemtë më të përfolur në “Për’puthen”. Njohja e tij me Jasminën, debatet e herëpashershme mes tyre dhe postimet në rrjete sociale tërheqin gjithmonë vëmendjen....

Antonela, Shqipja apo Ana? Atdheu ‘shokon’ me përgjijgen e tij

Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ishte i ftuar në “Prive” për një intervistë 60 sekonda, ku iu përgjigj disa pyetjeve pikante. Sipas Iconstyle, Ai tregoi se ka besim se do...

Tradhëtia e burrave, Shqipja tregon eksperiencën e të njohurit: Shoku im ka një grua...

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se ka njerëz që janë qejfli. Madje ajo...

“Gruaja ime të ka fiksim”, Atdheu tregon sikletin e papritur që i ndodhi me...

Konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës rrëfeu një moment të sikletshëm që i ka ndodhur pas famës. “Ishte një...

“Djemtë duan shumë…”, Ana Lleshi tregon pse tradhtojnë burrat: Vajzat pas 2 muajsh lidhje...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku u diskutua në lidhje me temën se pse tradhtojnë burrat? Ajo u shpreh se një...

“Je e cekët, ike te Samiu sa more vesh që ka pasaportë australiane”/ Debat...

Një debat i fortë ka plasur mes Armandit dhe Stelës edhe pse në fillim ekzistoi një pëlqim mes tyre. Debati nisi pas përmendjes së Armandit në takimin e Stelës dhe...

“Çfarë ju kam bërë që më…”, Sindi e përlotur heq mikrofonin dhe lë studion

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit, Juli e ofendoi rëndë atë dhe...

Ai me bukë e ajo me gurë! Mevlani i merr puthjen në buzë Ledjanës,...

Mevlani dhe Lediana u përfshinë totalisht në takimin mes tyre gjersa drekonin në një restorant në natyrë. Ndryshe nga takimi i kaluar, ata u treguan më të afërt. Mevlani gjatë...

“Çfarë janë këto duar të nxehta?”/ Antonela ndjen menjëherë Atdheun: Nuk je i sinqertë!

Pas drekës në restorant, Atdheu dhe Antonela kanë shijuar masazh në praninë e njëri-tjetrit. Pas diskutimit që nuk do të dalin me të tjerë, Atdheu u ngrit për t’i bërë...

Te fundit

8 Maj, Rruga e Thethit vazhdon e bllokuar

Thethi, një ndër atraksionet turistike ne qarkun Shkoder mbetet i bllokuar e si pasojë e bores se rene gjate dimrit, kjo mund të pengojë...

Cfarë është Nata e Kadrit dhe pse është e veçantë për muslimanët

Nata e Lejletul Kadrit është nata në të cilën pejgamberi Muhamed, ndërmjet melekut Xhebrail , i kanë zbritur ajetet e para të Kuranit, sipas...

Ezani këndohet 10 minuta para kohe, shkarkohet hoxha

Një ngatërresë në sistemin e xhamisë u prishi agjërimin banorëve të lagjes Çekmekoj në Stamboll. Nga objekti i kultit ftesa për namaz e darkës u...