E ëma i nxjerr bojën Oriola Marashit/ Ja sekreti që i ka nxjerrë zbuluar

Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te “Rudina” në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht se Oriola do të sjellë së shpejti këngën...

Zbulohet e kaluara e Saimirit, ai i paska …

Me pjesemarrjen ne spektaklin “Love Story”, djali më fizikun perfekt po komentohet si beqari më yll i momentit. Djaloshi që i ka bërë të gjithë ta diskutojnë, është ai që...

“Kur*ë nga lart dhe e virgjër poshtë…”/ ‘Zhaku’ lëshon gojën në emision, Bieta Sulo...

Inida Gjata e njohur ndryshe si ‘Zhaku’ ka shpëthyer keq në emisionin “Ftesë në 5”, teksa fliste për pretendimet e djemve shqiptarë për vajza të virgjëra. Në një lidhje me...

Edi Manushi infektohet me koronavirus, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Moderatori i njohur Edi Manushi, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, i cili shkruan se pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi...

Pozitive me Covid-19 kengetarja Vjollca Luka tregon gjendjen e veshtire shendetesore

𝐏𝐨𝐳𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞 𝐦𝐞 𝐂𝐨𝐯𝐢𝐝 𝟏𝟗, 𝐤𝐞𝐧𝐠𝐞𝐭𝐚𝐫𝐣𝐚 𝐞 𝐧𝐣𝐨𝐡𝐮𝐫 𝐬𝐡𝐤𝐨𝐝𝐫𝐚𝐧𝐞 𝐕𝐣𝐨𝐥𝐥𝐜𝐚 𝐋𝐮𝐤𝐚 𝐭𝐫𝐞𝐠𝐨𝐧 𝐠𝐣𝐞𝐧𝐝𝐣𝐞𝐧 𝐞 𝐯𝐞𝐬𝐡𝐭𝐢𝐫𝐞 𝐬𝐡𝐞𝐧𝐝𝐞𝐭𝐞𝐬𝐨𝐫𝐞 Ja çfare shkruan: ''Miq ,shoke e dashamires te kenges time ,dua te ndaj me ju ate...

Një të zezë, një të bardhë/ Luana shkon në emision me këpucët një tjetër...

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush Luan’ si cdo te shtune. Ky eshte nje program shume i pelqyer pasi i...

‘Më latë beqare gjithë jetën’, aktorja u lutet fëmijëve mos e thërrasin mami

Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Aktorja është shumë e komentuar kjo edhe për shkak të zgjedhjes së saj...

Ndodhi dhe kjo! Florian Binajt në emision para të gjithëve iu ngrisën pantallonat dhe…

Në puntatën e sotme të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë munguar. Këtë sezon kemi pare mjaft lojëra dhe sf ida...

Ana “e errët” e Luana Vjollcës/ I thyejnë xhamat e Ferrarit në mesnatë (Foto)

Telashet s’kanë të sosur për Luana Vjollcën. Pas shkëlqimit të famës dhe suksesit të ekranit, autores dhe moderatores së “Shiko kush luan” i ndodhim situata vërtet të frikshme. Pak ditë...

Kryeministri Edi Rama poston foton e veçantë, së bashku me të birin Zaho

Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur “gjirin” e familjes për të kaluar këtë të dielë. Rama duket se ka drekuar së bashku me djalin e tij, Zaho, me të cilin ka...

Te fundit

Situata nga koronavirusi, ministrja Manastirliu jep lajmin e shumëpritur

Ndërkohë që Shqipëria po sheh një rritje të shpejtë të infektimeve, por edhe të vdekjeve si pasojë e Covid 19, Ministria e Shëndetësisë ka...

Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta legjenda Diego Armando Maradona

Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta ditën e sotme. Një ditë e trishtë për të gjithë botën e sportit që ka humbur një...

SKANDAL në Kakavijë/ Greqia kthen mbrapsh dy autobusë me shqiptarë, te cudit arsyeja

Autoritet doganore Greke kane kthyer 50 emigrant shqiptar ne Kakavije dhe nuk dha asnje arsye pasi pasagjeret kane dal negativ ne testin e covid. Ata...