Në -2 gradë, mbi një vinç në lartësi, prezantohet konkurrentja e katërt/ Rike Roçi rikthehet në Big Brother, tashmë si VIP

Rike Roçi është konkurrentja e katërt për edicionin e tretë të “Big Brother VIP”.

Ish-konkurrentja e Big Brother këtë herë do të hyjë me statusin VIP.

Ndryshe nga të tjerët ajo po qëndronte në lartësi, ndërsa në një lidhje direkte me studion kërkoi që të hynte sa më shpejt në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Me një vinç ajo po qëndron në lartësi, ndërsa temperaturat janë nën zero.

“Kam ngrirë. Më ulni poshtë se kam ftohtë. Kameramani më tha që Ledioni ka vendosur që të më lërë këtu”, tha ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...