ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit “Isa Boletini”. Nga sa behet me dije informohemi se zjarri eshte lokalizuar ne “Qafe Hardhi” ne afersi te tregut te sendeve ge perdorura. Nga ana tjeter nuk ka akoma informacione nese zjarri eshte aksidentale apo e qellimshme nuk dihen ende, por forca te shumta zjarrfikese kane shkuar ne vendin e ngjarjes.

Lajmi ne perditesim….

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...

“The Albanian Key”, debat për një ide-koncept, realizuar në kryevepër për Shkodrën e artit

Albert Vataj, kurator i veprës Tashmë kur gjithçka ka përfunduar...