Mendoni se keni sy të mprehtë? Gjeni ku fshihet bretkosa në këtë foto

Ka njerëz që mund të gjejnë edhe një gjilpërë në kashtë për shkak të shikimit të tyre të mprehtë, por ka edhe nga ata që sado që sado që...

Deputeti Jenisheri sfidon publikisht Ramën, Bashën dhe Kryemadhin: Hajdeni në debat televiziv me mua

Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, Selami Jenisheri ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi në një debat...

69-vjeçari ‘sfidon’ Berishën: Ma bëni mua vaksinën që refuzon Saliu!

Sot shënohet dita e 8 e vaksinimit masiv në Shqipëri. Në Shqipëri, një politikan në pension e shikon diçka të tillë si mjet të luftës politike. Ish-kryeministri Sali Berisha në...

Kamera e fshehtë/ Polici rreh me shkop gome qytetarët që s’kanë maskë, shikoni reagimin...

Dje emisioni “Stop” ka realizuar një video gazmore me rastin e 1 prillit, ditës së gënjeshtrave. Një person i veshur si polic “del nga hiçi” dhe qëllon me shkop gome...

Basha filmohet duke fjetur në makinë, Rama ironizon: Fle dhe në drekë s’kemi ç’i...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar videon e Lulzim Bashës ku fle gjumë në makinë duke thënë se ai e ka të nevojshëm gjumin në drekë. Rama tha se në ndryshim...

Habit Meri Shehu, astrologia parashikon se kush do të fitojë zgjedhjet e 25 prillit,...

Astrologia Meri Shehu ka qenë e ftuar sot në “ëake Up” në Top Channel ku ka dhënë parashikimet e saj për zgjedhjet e 25 prillit. Edhe pak javë na...

Rama apo Basha? Ja kush do fitojë zgjedhjet e 25 prillit sipas astrologut…

Një nga temat më të diskutuara ditët e fundit në politikë padyshim është ajo se kush do ti fitojë zgjedhjet e 25 prillit. Kryeministri i ardhshëm do të jetë kreu...

“Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë, sikur Mona të mos shihte më filxhan”/...

Fushata nisi dje dhe tashmë do të shohim akuza dhe kundër-akuza të palëve. Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka postuar një video meme, me shkrimin “Hapi sytë dhe imagjino”. “Imagjino...

Deputeti socialist ‘lë nam’, publikon padashje mesazhin e gatshëm, si e urdhërojnë se çfarë...

Deputeti i Partisë Socialiste, Florenc Spaho ka nxjerrë pa dashje sesi i kërkohet nga ‘lart’ të bëjë disa falenderime në rrjetet sociale. Në një postim të fundit të publikuar në...

Vetëm njerëzit me shikim të mprehtë mund të gjejnë 3 gabime në këtë foto

Studimet kanë treguar se enigmat kanë efekte vërtet të dobishme në trurin tuaj. Ato mprehin mendimin tuaj, rrisin kujtesën dhe IQ tuaj. Kjo enigmë që ju sjellim sot, mund...

Te fundit

RAMA: “SHKODRA NUK BËHET ME HELIDONIN!”

Kandidati për deputet në radhët e PD për qarkun e Shhkodrës, Helidon Bushati, ka reaguar pas deklaratës së Ramës që Shkodra nuk bëhet me...

Habit 24-vjeçarja: Burri më tradhtonte dhe thoshte që i marr Lekë vajzave të tjerave...

E ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Xhoana Sinanaj, 24 vjeçe, nga Kuçova. Kur ishte vetëm 1 vjeç, prindërit e...

Humb burrin në një aksident tragjik, 24-vjeçarja: Kishte dalë me shoqërinë, në 6 të...

Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, është bërë një vajzë 24 vjeç e quajtur Xhoana Sinanaj nga Kuçova. Ajo ka treguar se...