Flet berberi që qethi Ramën, ja sa bakshish i la kryeministri

Para disa kohësh ishte vetë kryeministri i vendit Edi Rama ai që shpërndau në rrjetet sociale një fotografi duke u qethur, me mbishkrimin “bëri skulpturë”.

Ishte pikërsht protagonisti i asaj fotoje, Fabian berberi ai që ka treguar më tepër për prapaskenat e takimit me kryeministrin. Në një emision televiziv ai tha se kryeministri i ka paguar paratë si çdo klient tjetër, por e ka tepruar me bakshishin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...