Gati për martesë? Këto janë 3 shenjat e horoskopit që do i ndryshojë jeta...

Zyrtarisht kemi hyrë në sezonin e Luanit. Duket se pikërisht kjo shenjë dhe 2 të tjera janë gati që këtë verë të thonë PO! Luani Dielli në shenjën tuaj të zodiakut i...

HOROSKOPI DITOR, E SHTUNE DATE 24 KORRIK 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): E keni të vështirë të ecni përpara, duket sikur diçka ju step. Jepini vetes më shumë liri. Tani është momenti sepse po ndjeni...

Horoskopi ditor, e premte date 23 korrik 2021

Dashi Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e duhura, prandaj mund të merren vendime me rëndësi. Demi Ditë e veçantë...

Horoskopi ditor, e enjte date 22 korrik 2021

Demi   Marsi dhe Venusi parashihet që ta bëjnë këtë ditë të enjte 22 korrik, shumë të bukur dhe emocionuese. Pranë partnerit do të ndiheni më të plotësuar. Sa i përket...

Se mos jeni ju një prej tyre…? Tri shenjat e horoskopit që do të...

Vera është stina e bukurisë, e avnenturave dhe njohjeve të reja. Sipas hartës astrologjike duket se gushti është muaji i dashurisë për tri shenja të zodiakut.   Dashi Me buzëqeshjen dhe sharmin...

Horoskopi ditor, e merkure date 21 korrik 2021

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Mirë bëni të dëgjoni e pastaj të flisni. Nuk duhet të ndiheni...

Nga korriku deri në shtator: Cilat janë shenjat e horoskopit që do kenë fat...

Virgjëresha Gjatë kësaj kohe ju do të jeni dëshmitarë të mbylljes së diçkaje që vlerësoni. Mund të jetë një restorant, ose një klub nate, një punë apo një godinë ku...

Horoskopi ditor, e marte date 20 korrik 2021

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të martë 20 korrik 2021 do të ndjeheni pak të dyzuar, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të...

Horoskopi ditor, date 19 korrik 2021

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e...

Horoskopi ditor, e diele date 18 korrik 2021

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos...

Te fundit

Emrat, ja kush janë/19 gra e fëmijë riatdhesohen nga kampet siriane, ja cilët janë

Gazetari Taulant Kopliku ka nxjerr të plotë listën e riatdhesimeve të fëmijëve dhe grave që priten të mbërrijnë nesër në Tiranë, pasi janë nxjerrë...

Humbi jetën në plazhin e Tales/ Kush është 27-vjeçari nga Lezha, nëntoger i Forcave...

Pavlin Rrasa, nga Lezha, është i riu, i cili u raportua i mbytur pasditen e djeshme në Tale të Lezhës. Mësohet se 27-vjeçari nuk...

Pamje nga banesa ku nipi mbante 69-vjeçaren e pajetë për t’i marrë pensionin

Mediat greke kanë publikuar pamje nga banesa ku u gjet e pajetë një e moshuar që mbahej e fshehur nga nipi i saj 55-vjeçar. Bëhet...