Horoskopi ditor, e merkure date 28 prill 2021

DASHI Kohët e fundit në dashuri ka pasur polemika dhe diskutime: historitë e rëndësishme, megjithatë, mund të jenë të sigurta. Gjithçka kalon. Sa i përket punës, yjet ju favorizojnë. DEMI Sipas horoskopit...

Horoskopi ditor, e marte date 27 prill 2021

DASHI Një lajm i mirë për dashurinë: pse të mos organizoni një darkë për të sqaruar mosmarrëveshjet e së kaluarës? Sa i përket punës, mund të bëni plane për të...

Horoskopi ditor, e hene date 26 prill 2021

DASHI Hëna është akoma kundër jush, ka diçka që po ju trondit: asgjë serioze, nëse jeni të fortë në çift. Mos kini frikë. Sa për punën, jo të gjitha ato...

Horoskopi ditor, e diele date 25 prill 2021

DASHI Hëna është kundër jush dhe kjo do të thotë që duhet të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me partnerin tuaj dhe me familjen. Në punë mund të ketë...

Horoskopi ditor, e shtune date 24 prill 2021

Dashi Nëse në dashuri duhet të gjesh kompromise për të bërë paqe me zemrën tënde, në punë do të duhet të marrësh vendime të rëndësishme. Demi Disa përjashtime nga rregulli në botën...

Horoskopi ditor, e premte date 23 prill 2021

DASHI Bëni kujdes sepse mund të keni grindje dhe tensione, në veçanti me ata që kanë lindur në shenjën e Virgjëreshës. Mund të merrni siguri të shkëlqyeshme dhe të vazhdoni...

Horoskopi ditor, e enjte date 22 prill 2021

Dashi Nëse jetoni një marrëdhënie në ekuilibër, kushtojini vëmendje pasdites. Nga ana tjetër, çiftet e qëndrueshme do t’u duhet t’i kushtojnë vëmendje aspektit ekonomik. Në punë sot mund të ketë...

Horoskopi ditor, e merkure date 21 prill 2021

DASHI Hëna është akoma e favorshme, kështu që mund të përfitoni prej saj. Historitë që lindin gjatë kësaj periudhe, veçanërisht nëse keni qenë beqar për një kohë të gjatë, mund...

Horoskopi ditor, e marte date 20 prill 2021

DASHI Të jesh i vendosur është mirë, por të marrës zjarr për arsye të parëndësishme është gabim. Hëna është në anën tuaj. Sa për punën, këto yje janë interesante, përpiquni...

Horoskopi ditor, e hene date 19 prill 2021

Dashi Ju këshillojmë të përfitoni nga ky qiell i ndritshëm: pranvera është stina juaj, apo jo? Në punë do e keni pak të vështirë të përqendroheni. Takimet e rëndësishme vetëm...

Te fundit

8 Maj, Rruga e Thethit vazhdon e bllokuar

Thethi, një ndër atraksionet turistike të këtij qarku mbetet i bllokuar e si pasojë kjo mund të pengojë turistët për ta vizituar. Sot jemi...

Cfarë është Nata e Kadrit dhe pse është e veçantë për muslimanët

Nata e Lejletul Kadrit është nata në të cilën pejgamberi Muhamed, ndërmjet melekut Xhebrail , i kanë zbritur ajetet e para të Kuranit, sipas...

Ezani këndohet 10 minuta para kohe, shkarkohet hoxha

Një ngatërresë në sistemin e xhamisë u prishi agjërimin banorëve të lagjes Çekmekoj në Stamboll. Nga objekti i kultit ftesa për namaz e darkës u...