Horoskopi ditor, e shtune date 4 shtator 2021

Dashi Ju pret një ditë pozitive. Në sferën profesionale mund të ketë përmirësime të ndjeshme, ndërsa gjatë darkës do të përjetoni momente të këndshme. Demi Duhet të vendosni në zbatim projektet për...

Horoskopi ditor, e premte date 3 shtator 2021

Dashi   Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, pasi mund të përballeni me një konflikt në punë. Maturia do ju bëjë të jeni ndryshe nga të tjerët. Në mbrëmje...

Horoskopi ditor, e enjte date 2 shtator 2021

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë mirë dhe mund...

Shtatori do të jetë një muaj super fantastik për këto shenja të Horoskopit

Këtë Shtator, katër shenja të veçanta të zodiakut do të bekohen nga Universi. Binjakët Gjithmonë keni dashur të jetoni me liri dhe autonomi por për shumë arsye, keni qenë të mbërthyer...

Horoskopi ditor, e merkure date 1 shtator 2021

Dashi Do të ndiheni konfuz, sidomos në dashuri, në këtë ditë të parë të shtatorit. Do të nxirrni në pah defektet e njeriut tuaj të zemrës. Fokusoheni më shumë në...

Shtatori do të jetë një muaj fantastik për këto shenja të horoskopit

Këtë Shtator, katër shenja të veçanta të zodiakut do të bekohen nga Universi. Binjakët Gjithmonë keni dashur të jetoni me liri dhe autonomi por për shumë arsye, keni qenë të mbërthyer...

Njohje të reja dhe bashkëpunime ekonomike, Meri Shehu ka lajme të mira për këto...

Dashi   Fillon nje periudhe me bashkepunuese per ju. Ne fakt Merkurin do ta keni ne kun dershtim. Kjo do te thote qe ju duhet te filloni te beheni me tolerante...

Horoskopi ditor, e marte date 31 gusht 2021

Dashi Duhet të rimendoni mënyrën se si u përgjigjeni detyrave dhe përgjegjësive tuaja. Energjia dhe entuziazmi juaj janë magjepsëse, por duhet të kuptoni po ashtu se nuk i duheni askujt...

Horoskopi ditor, e hene date 30 gusht 2021

Dashi Situata të caktuara, të cilat janë jashtë kontrollit tuaj, do t’ju detyrojnë që të silleni në mënyrë jo të natyrshme. Lajmi i mirë është që nuk do të mërziteni...

4 shenjat e Horoskopit që do të kenë shumë fat këtë vjeshtë

Sipas astrologëve, një kohë e jashtëzakonshme dhe romantike po vjen për këto 4 shenja të Horoskopit. Virgjëresha Yjet do t’ju japin një bukuri të jashtëzakonshme, me të cilën do të fitoni...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...