Horoskopi nga Paolo Fox, e mërkurë 20 shtator 2023

Dashi:

E nesërmja fillon me kalimin e Diellit në shenjën tuaj duke jua bërë ditën shumë interesante. Për më tepër, aspekti i shkëlqyer i Marsit do t’ju ndihmojë gjithashtu të përjetoni ndjenjat në një mënyrë më tërheqëse dhe më aktive.

Demi:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë fizike, e shkaktuar nga fakti se keni punuar shumë kohët e fundit. Përdoreni nesër ditën si një mundësi për të rimbushur bateritë tuaja.

Binjakët:

Këto janë ditë më të mira, mund të merrni një konfirmim që prisnit dhe përgjigje të mira. Ka një rënie të lehtë nga pikëpamja fizike. E nesërmja mund të jetë e dobishme për të pushuar dhe për të reflektuar mbi angazhimet e radhës që duhet të merreni.

Gaforrja:

Ju pret një ditë më e mirë, sidomos nga pikëpamja fizike, mund të mbështeteni në një energji më të madhe se zakonisht. Në dashuri ju pret gjithashtu një ditë shumë pozitive.

Luani:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë, kryesisht për faktin se ka pengesa që, pavarësisht përpjekjeve, nuk mund t’i kapërceni. Mos u bëni shumë kërkues apo dhe gërricës ndaj të tjerëve dhe veproni me qetësi.

Virgjëresha:

Ditët në vijim do të jenë me fat për takime, ndërsa ata që janë bashkë prej kohësh mund të përpiqen ta shohin të ardhmen në një mënyrë më konstruktive.

Peshorja:

E nesërmja mund të jetë dita e duhur për të marrë konfirmimin që dëshironj në dashuri, ose të përballeni me demonstrime konkrete nga partneri/ja. Këto do t’ju ndihmojnë të ndiheni më të qetë.

Akrepi:

Nesër do të keni një gjendje shumë interesante astrologjike, të favorizuar edhe nga aspekti i shkëlqyer i Hënës dhe Jupiterit, ndaj është koha që të merreni dhe të angazhoheni për zgjidhjen e një problemi.

Shigjetari:

Mos i nënvlerësoni ofertat që mund t’ju vijnë gjatë kësaj periudhe. Të qenit i vendosur dhe të kesh në mend qëllime për të arritur, mund të jetë veçanërisht e dobishme në funksion të një vjeshte të rëndësishme për ata që kanë lindur në këtë shenjë.

Bricjapi:

Më në fund do të merrni konfirmimin që dëshironi dhe do të keni mundësinë të vlerësoni përpjekjet e bëra deri tani. Sepse kanë qenë përpjekje që po ju çojnë drejt objektivave të dëshiruara.

Ujori:

Një pauzë pushimi më shumë mund t’ju ndihmojë të rifitoni më lehtë energjinë dhe fokusin e nevojshëm për të arritur qëllimet tuaja.

Peshqit:

Ditët në vijim do të jenë ato të duhurat për takime të reja. Jo vetëm nga pikëpamja sentimentale, por edhe nga pikëpamja e punës, të folurit qartë dhe drejtpërdrejt mund t’ju ndihmojë të arrini më shpejt atë që dëshironi. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...