A shihni një person të tretë në këtë foto?

Një iluzion optik viral që fsheh fytyrën rrëqethëse të një gruaje është shfaqur në rrjetin social X, dhe njerëzit po përpiqen ta gjejnë atë.

Iluzioni optik, i cili është parë më shumë se 22 milionë herë, tregon dy vajza, njëra me flokë bionde dhe një me flokë kafe, të ulura pranë njëra-tjetrës, me fytyrën e vajzës bionde të kthyer nga shoqja e saj.

Sidoqoftë, fytyra e një gruaje rrëqethëse fshihet në imazhin e një vajze me flokë bjonde. A mund ta shohesh?

“Ngulitin sytë dhe do të shihni”

Një pjesë e mirë e ekipit në X ishte e frustruar siç duhet pasi nuk mund të gjenin palën e tretë, ndërsa për disa ishte një detyrë e lehtë.

“Si duhet të duket një fytyrë? Çfarë më mungon?” dhe “Nuk shoh asgjë”, janë disa nga komentet.

Ata që ia dolën, panë figurën e një gruaje me pamje të frikshme me një fytyrë të bardhë të zbehtë dhe sy të errët që vezullonin nga ana e majtë e figurës. Ajo fshihet në flokët dhe trupin e vajzës bionde dhe, po, është më e lehtë për t’u dalluar kur dini se ku të shikoni, megjithëse kjo nuk e bën atë më pak rrëqethëse.

Nëse jeni ende në vështirësi, hidhini një sy fotos së turbullt ku fytyra duhet të shihet më qartë.

Kështu, ana e fytyrës së vajzës bionde formon ballin e gruas, ndërsa hija në flokë dhe nën mjekër formon sytë e gruas. Në bazën e flokëve është hunda, dhe palosja në bluzën e vajzës formon gojën./abcnews.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...