“As merrte as jepte më”, gruaja bën për spital burrin pijanec

Një grua në Durrës ka dhunuar fizikisht të shoqin, pasi ky i fundit kishte konsumuar alkool. Dhurata thotë për “Aldo Morning Show” se nuk ishte hera e parë që ai pinte dhe rrihej nga bashkëshortja.

Më pas, fëmijët e çiftit e kanë dërguar në spital të atin.

Dhurata: Po e nis me një informacion që ka të bëjë me një burrë që është rrahur nga gruaja e tij.

Aldo: Ja urdhëro…

Dhurata: Jo e ka rrahur, por e ka bërë për spital të shkretin. Ai ishte i pirë dhe se komandonte dot, kështu që…ja kishte shpënë këtu! Nuk ishte rasti i parë, kjo ja kishte marrë dorën ta rrihte, ky pinte. U ka ardh keq fëmijëve për babain dhe e kanë çuar në spital sepse i shkreti as jepte as merrte më. Të matet mirë para se të pijë herë tjetër./tvklan.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...