Pas ndarje së bujshme mes tyre, Mozzik më në fund pranon publikisht ribashkimin me...

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bërë asnjë deklaratë publike.   Pas një ndarjeje të...

“Fustani i nusërisë po bëhet”, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti

Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta dhe të lumtura. Veç pandemisë, ajo do ta mbajë mend...

Albana Osmanin e bëjnë të qajë live, kush është djali në fjalë

Moderatorja Albana Osmani është surprizuar në rubrikën “Djemtë e jetës sime”, madje edhe përlotur kur ka parë videomesazhin. Ka qenë nipi i saj, Henri që i ka dedikuar disa fjalë...

Arbana Osmani sërish shtazën. Xhemi Shehu ia nxjerr “sekretin” e bebit tre

Arbana ka vendosur të bëjë disa blerje të reja, por ndryshe nga ditët e tjera ka ndjerë mungesën e mikes së saj, Xhemi, e cila nuk e ka shoqëruar...

Rudina Dembacaj kujton babanë e ndjerë dhe nuk mban dot lotët, tregon historinë e...

Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte e ftuar në “Pasdite me Rudinën” , ku ka ndarë me shikuesit edhe momente nga jeta e saj private. Pak kohë më parë,...

Tha adhuroj Edi Ramën/ Aktorja Ariola Demiri është bërë Drejtoreshë në Tropojë por thuhet...

Pasi shfaqi adhurimin për Edi Ramën dhe pretendon të kandidojë për deputete në Tropojë, aktorja e Portokallisë Ariola Demiri është emëruar Drejtore e Pallatit të Kultures dhe Muzeut në...

Pas largimit të bujshëm nga “Portokallia”, zbulohet se në cilin ekran do ta shohim...

Pas largimit nga “Top Channel”, Xhemi Shehun do ta shohim në këtë ekran televiziv. Xhemi Shehu është njëra ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Në muajin gusht, moderatorja Xhemi...

Sapo mbushi 25 vjeç, çfarë bën dhe si duket djali i Inva Mulës dhe...

Ai është i biri i 2 prej emrave të mëdhenj në botën e muzikës shqiptare, djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Pirro Çako. Nuk mund të ndodhte ndryshe, Antoni...

‘Do zoti bëjmë ndonjë djalë t’i ngjajë’/ Rudina Dembacaj përlotet për babain, tregon fjalët...

Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte sot e ftuar në “Pasdite me Rudinën” në Tv Klan, ku ka ndarë me shikuesit edhe momente nga jeta e saj private.   Pak kohë...

“Lum ajo që do të vijë në derën time”! Valbona Selimllari bëhet “vjehrrë”, djali...

Diten e djeshme gjate nje emisioni televiziv Valbona Selimllari trgoi nje pjese te shehur tejetes se saj. Ajo foli per marredheniet qe ka me femijet si edhe me shoqen...

Te fundit

Testi që tregon pjesë nga personaliteti juaj me një shikim; Cilën pamje vini re...

Shkencëtarët besojnë se mënyra se si i shohim gjërat varet nga se si truri ynë interpreton informacionin, ndërsa studiues të tjerë kanë provuar që...

Duket se Edi dhe Arbana sapo kanë filluar me bebet pasi moderatorja tha se...

Muajin e kaluar Arbana dhe Eduarti u bënë me një djalë, të cilit i vendosën një emër shumë të veçantë, Diell dhe pas të...

Dasëm në kohë Covidi/ Reperi shqiptar martohet me modelen e njohur. Ja kush jane...

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga...