E uroi të eliminohet që javën e parë nga “Dancing with the Stars”, Ronaldo Sharka i jep përgjigjen epike Deas (Foto)

Moderatori i njohur Ronaldo Sharka është një ndër konkurentët e spektaklit “Dancing with the Stars”, i cili do të startojë së shpejti.

Shumë nga miqtë, familjarët dhe fansat e tij e kanë mbështetur ish-banorin e “BBV” në eksperienvcë e tij më të re, ndërsa ndryshe nga ata Deamichele i ka bërë një urimin epik moderatorit.

Teksa ka postuar në InstaStory videon e tij prezantuese, ajo e ka uruar Ronaldon që të eliminohet që javën e parë.

“Suksese! Uroj të eleminohesh javën e parë!”- ka shkruar Dea.

Nga ana tjetër nuk ka kaluar shumë kohë dhe moderatori ka reaguar menjëherë duke riportuar foton në llogarinë e tij të Instagram, ai është shprehur që do ta fitojë çmimin e parë vetëm për inatin e Deas.

“Veç për inatin tënd do e fitoj”, është shprehur Ronaldo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...