Arrestohet këngëtari i njohur i muzikës popullore të Shqipërisë së mesme

Këngëtari i njohur i muzikës popullore të Shqipërisë së Mesme, Bujar Çiçi ka rënë në prangat e policisë. Kjo sepse nga sa bëjnë të ditur burime për gazetarin e Report...

Godet sërish deputeti i Lushnjes: Shoqja ministre hiq takat, e vish çizmet. Do të...

Deputeti demokrat i Lushnjes, Saimir Korreshi ka publikuar foto të disa serave në këtë qytet që janë shkatërruar nga furtuna duke shkaktuar kështu dëme të mëdha. Përmes një postimi në...

Pushimet nuk shkuan siç duhej, Eni Koçi e pëson keq. Tani gjendet e fashuar...

Çifti shumë i dashur nga publiku, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj kanë shkuar me pushime në Theth. Mirëpo, këngëtares i ka ndodhur një incident. Ajo është rrëzuar dhe ka...

A e dini se stafi i aeroportit ju sheh të zhveshur?

Aeroportet shpesh shihen si vende me rregullat, rregulloret dhe natyrisht sekretet e tyre. Vetëm njerëzit që punojnë aty e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat. Më poshtë ju sjellim disa...

ÇUDIA! Berisha për 10 ditë i nxjerr THINJAT Bashës, kreu i PD harron të...

Lulzim Basha, njeriu që nuk thinjet kurrë, ai ka tentuar të dalë nga selia për të pirë një kafe tek oborri PD, ku çuditërisht edhe çadrën e ka gjetur me...

Çim Peka: Lul, s’të pyet kush ty për të mbledhur Kuvendin, do të shkarkojnë...

A do të mblidhet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike? Kjo është pyetja “1 milion dollarëshe”, pasi ish-kryeministri Berisha ka deklaruar se do të mbledhë Kuvendin e PD-së për të...

Gjiknuri prezanton Edona Bilalin si drejtuese politike të qarkut të Shkodrës: S’do presim zgjedhjet...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka prezantuar më Shkodër drejtuesen politike të PS për këtë qark Edona Bilali. Gjiknuri në këtë takim shoqërohej nga deputeti Blendi...

‘Mashtrimi’ nga Instagrami, ja sa ndryshe duket Tayna nga rrjetet sociale në jetën e...

Estrada është e njohur për operacionet e ndryshme plastike dhe kjo shihet momentin kur disa prej këngëtarëve tona nuk janë të rregulluara e ku ato duken tërësisht ndryshe   Këtu nuk...

Xhusepe i ‘Përputhen’ na habiti: Ja pse s*ksi është më i mirë pas moshës...

Xhusepe, ish-konkurrenti i “Përputhen +40” ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”, ku po diskutohej mbi jetën intime. Sipas Xhusepes mardhenia intime është më i mirë pas moshës 50...

“Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare” Habit Milaim Zeka

“A është seksi në moshë të madhe tabu për shqiptarët”, ishte kjo tema në “Shqipëria live”, ku i ftuar ishte edhe Milaim Zeka.     Ai tregoi se në rini shkonte me...

Te fundit

Bora Zemani reagon pas videos me Atdheun. Ajo konfirmon se …

Ditën e djeshme një video me protagonistë Bora Zemanin dhe Atdhe Xharavina bëri xhiron e rrjetit. Ata prej disa ditësh përfliten për një lidhje, por...

Alketa Vejsiu lë Shqipërinë për Londrën, zbulohet arsyeja

Teksa sezoni i ri televiziv ka nisur dhe puna në ekrani vazhdon intesivisht, Alketa Vejsiu ndodhet në Londër. Prej andej, ajo ka zhvilluar një intervistë...

E fashuar, Eni Koçi tregon incidentin që i ndodhi gjatë pushimeve në Theth

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ndonëse ka shumë kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Ditët e...