video

Gjërat personale të cilat s’duhet t’ia dhuroni askujt sepse sjellin fat të keq

Është më mirë të qëndroni larg nga dhënia dhe marrja e këtyre dhuratave: Pasqyra Shumë histori dhe besime mistike të ndryshme lidhen me pasqyrën. Besohet se është një dritare në botën...
video

Test psikologjik: Ajo që shihni si fillim në foto, tregon shumë për personalitetin tuaj

Nëpërmjet asaj që keni keni vënë re fillimisht në foto, do të ju tregojmë se çfarë do të thotë kjo gjë për personalitetin tuaj. Nëse ju keni parë: Një qen Ju jeni...
video

Zbuloni cilat janë mënyrat më të mira për rënien në peshë tek meshkujt

Kur vjen puna tek rënia nga pesha, burrat dhe djemtë përballen me sfida thuajse unike në krahasim me gjininë tjetër. Një nga këto sfida qëndron tek racionet. Burrat dhe djemtë...
video

Jasmina gozhdon Andin: Po ti provon njëherë me radhë shoqet e të dashurës pastaj...

Jasmina u tregua mjaft e sigurt dhe goditëse në takimin me Andin, ku ja numëroi të gjitha hatërmbetjet. Biseda Andi: A do pëlqesh dikë tjetër e, dorëzohu! Jasmina: Po më shtrëngon shumë Andi:...
video

Ftesë në 5/ E ftuara ulëret dhe “nxjerr kthetrat” live, i kërkon Bietës të…

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja e njohur Kleoniki Delijorgji. Ajo foli për projektin e saj më të ri “Goddess like me”, një këngë...
video

Pse deklaratë në Instagram? Ish e fejuara e Rinianit në Përputhen: Familja e tij...

Një deklaratë në Instagram ka rikthyer në qendër të debateve ish të fejuarën e Rinianit. Zërave se ata mund të jenë akoma bashkë, apo se çfarë raporti ruajnë aktualisht, ajo...
video

Puthje e përkëdhelje/ Jasmina zhvesh Andin në takim, por habit: Nuk jam vetëm për...

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim. Ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes...
video

Fiks Fare/ Skemat e mashtrimeve në internet; paguaj 150 USD, sill 3 klientë që...

Fiks Fare denoncoi një skemë mashtrimi që qarkullon në internet, ku qindra persona janë kontaktuar nga “agjentë” anonimë për të paguar 150 dollarë. Dhe, pasi bëjnë këtë pagesë, këta...
video

I është rritur me 16 herë pasuria? Rama hedh dritë mbi të vërtetën

Kryeministri, Edi Rama, gjatë konferencës së mbajtur ditën e sotme me gazetarët ka sqaruar edhe deklarimin e pasurisë së tij dhe të ministrave të tjerë që sipas gazetares nuk...
video

Mondi dha gjithcka per VLLAZNIN. Po ne per Mondin?

Nje gjest solidariteti shume domethenes kane ndermarre tifozet shkodrane. Disa prej tyre, kane hapur nje llogari per te mbledhur fonde per nje nga tifozet e zjarrte te Vllaznise, Mondin. Ai...

Te fundit

video

Bëhuni gati për një javë shpërthyese e plot të papritura, ç’kanë parashikuar yjet për...

Dashi: Më në fund, ka ardhur momenti të shpërbleheni. Venusi kalon në sektorin e të ardhurave duke ju ndihmuar të gjeni burime të ndryshme...
video

Ju pëlqen era e tokës pasi bie shi? Kjo dukuri ka një emër

Era e shiut dhe e tokës së lagur mund të sjellin një ndjenjë kënaqësie të pamohueshme. Çfarë është ajo që provokon këtë lloj lehtësimi...
video

Gjërat tipike që bën çdo shqiptar, do shkriheni së qeshuri me veset e tyre

Një shqiptar patjetër ka bërë një nga këto gjëra të listuara më poshtë. Sjellja dhe përqasja që ne kemi ndaj këtyre objekteve, lidhet kryesisht me...