Të moshuarit ngelin pa bukë, arkëtarja e postës i vjedh pensionistëve 30 milion Lekë

Bashkëpunimi i ISSH-së me Postën Shqiptare u pretendua të sillte lehtësira për pensionistët, por jo rrallë ka sjellë shqetësime.   Një denoncuese anonime për emisionin “Stop” në Tv Klan tregon, se...

(foto) Martohet vajza e Paul Walker, por ajo çfarë i ka bërë Vin Diesel...

Meadow Walker sapo filloi një kapitull të ri me Louis Thornton-Allan.   Vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker është martuar! Modelja 22-vjeçare Meadow i ka dhënë fund beqarisë në 22...

Mos e pranoni më limonin tek pijet nëpër lokale, arsyeja është shumë e …

Ka shumë persona që nuk e pranojnë akullin në lokale për shkak të denoncimeve të shumta në lidhje me ruajtjen e tij, por së fundmi është dhënë alarmi edhe...

“Është budalla”, Ermal Mamaqi zbulon aktorin e njohur që ka refuzuar të … Megi...

Ermal Mamaqi dhe Ana Lika kanë zbuluar prapaskenat e serialit. Ai shprehet se Erblini nuk pranonte që të puthte në buzë Megi Pojanin.   Rudina Magjistari: Vazhdon akoma ai mentaliteti që...

“Njeriu modest, i njohur si ‘Njeriu i Hec-eve’”, KESH mesazh ngushëllimi dhe vlerësimin për...

KESH- Koorporata Elektroenergjitike Shqiptare, ka publikuar lajmin për ndarjen nga jeta të inxhinier Gjeo Çekrezit. Në postimin në faqen zyrtare në Facebook, KESH e konsideron shkodrani si “njeriu i...

I ftohti i Polit të Veriut prek Shqipërinë, si do të jetë moti në...

Sinoptikania e ‘Meteoalb’, Lajda Porja, për motin e kësaj fundjave, tha se dita e premte dhe dita e shtunë do të jenë nën ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të...

“Javën që vjen do shpall datën…”, Berisha nuk humb kohë për …

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar gjatë takimit në Berat se javën e ardhshme do të shpallë datën për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, ndërsa nuk përjashtoi rikandidimin...

Në burg nga “uria” për bukë, i riu vodhi dy kalcone dhe një molto/...

Alo policia? Dikush më ka vjedhur në dyqan. Ishte kjo telefonata në sallën operativë të policisë së tiranës e cila mbrëmjen e 15 dhjetor ka alarmuar blutë e komisariatit...

Nese dhe juve u vjen e larte fatura e energjise elektrike, mundohuni qe keto...

Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji.   Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë...

“Do ngriheni në detyrë”, Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

Dashi Pak para se te beheni te forte do ju duhet sot te shikoni rrjedhen e nje bashkepunimi te shuhet apo nje marrdhenie te venitet Por jo te gjitha te...

Te fundit

Humbi nënën nga Covid-19, Jonida Shehu jep mesazhin e fortë

Mami ikiu, s’di më si jetohet pa të!”- shkroi Jonida Shehu zemërthyer në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit dhimbjen për humbjen e nënës...

“Më ktheu në jetë zëri i vajzës”/ Historia e pazakontë e gruas shqiptare!

Në emisionin “Më thuaj një dëshirë”, Klarida një vajzë e vogël nga Berati ka kërkuar që të surprizojë të ëmën me një festë ditëlindje,...

I kanë ikur 4 gra se nuk ka shtëpi: Nuk kam ku bëj dashuri,...

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak...