E papritur/ Ndryshohet data e nisjes së Big Brother VIP Albania 3…?

‘Big Brother Vip Albania 3 ishte planifikuar të fillonte në vjeshtë të këtij viti.

Edicioni i tretë i këtij formati do ta kishte nisjen në 3 muajt e fundit të 2023-shit por paska ndryshuar datë.

Sipas burimeve të n’ZOOM mësohet se me të filluar ‘Dancing with the stars’, ‘BBVA’ është bartur në janar të vitit që po vjen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...