CFARE NDODHI? Luizi përcjell nënën me lot në sy: Mirupafshim mama…

“Mirupafshim mama”, shkruan Luizi krah postimit shoqëruar me një emoji me sytë me lot. Fituesi i BBV2 ka postuar një video ku e ëma shfaqet duke e puthur teksa ndajnë momentet e fundit bashkë përpara udhëtimit për në SHBA. Luizi ka përcjellë nënën e tij për në

Shtetet e Bashkuara të Amerikës,

aty ku ajo qëndron prej vitesh.

Kujtojmë që gjatë verës nëna e Luizit ka qëndruar në Shqipëri duke kaluar kohë edhe me nusen, Kiara Titon.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...