TRONDlTET futbolli! Gruaja gjen pajetë në tualet lojtarin e njohur (Emri)

Një lajm I hidhur për botën e futbollit. Bëhet me dije nga gazeta Sun se ish-futbollisti spanjoll Santiago Otero është gjetur i pajet në tualetin e banesës. Gruaja e tij...

Cmime te “çmendura”! Programet më të shtrenjta në televizionet shqiptare: 11.000 lekë sekondi për...

Dihet që reklamat dhe programet televizive, kaë një marrëdhënie simbiotike mes tyre, pra marrin dhe japin. Logjika është e thjeshtë: Që të reklamosh para apo gjatë transmetimit të programeve më...

Plasi sherri…? “Ta jap mikrofonin në kokë”/ Dalin pamjet, ja çfarë ndodhi mes Brunos...

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë. Pasi Bruno tha se Mikela ka qenë e vetmja që i ka...

Bëhuni gati, nga kjo ditë na pret bora e madhe

Sipas IHMK’së, java e ardhshme do të karakterizohet me mot jostabil i përcjellur me riga shiu të intensitetit mesatar e vende–vende edhe të intensitetit të lartë. “Java e ardhshme do...

Humbi 3 bashkëshorte por nuk ka ndërmend të ndalet, 83 vjeçari shqiptar gati për...

Për tetë dekada me radhë u përball me sfida e humbje të mëdha në jetë. Bejtush Gjergji, 15 ditë më parë humbi edhe bashkëshorten e tij të tretë. Nga...

Policia njoftim zyrtar për sherrin e afganëve: Një vajzë qëlloi me thikë bashkëjetuesin e...

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në Lezhë, ku një shtetas afgan mbeti i plagosur me thikë. Policia njofton se shtetasja afgane...

Janë çmendur njerëzit këtu te ne. 38-vjeçarja nuk i mban dot nervat, rreh keq...

Specialistët për Hetimin e Kri meve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë arre stimin në flagrancë për veprën penale “Dh una në familje”, të shtetases V. Gj., 38 vjeçe, banuese...

Na lodhët me Fishtën! Me inteligjencen tuej po na e ‘kerditni/neveritni’ figurën e Fishtës…

Tanë këto Fishtolog, tanë këto studjues të Fishtës, tanë këto njohës të përsosun të veprës dhe mendimit Fishtian, si more nuk e morën kurrë guximin me e shkrue nji...

“Nuk i numëroj dot sa shefa më kanë kërkuar të mos ‘iu ndëshkoj’ të...

Kur postblloku lejoi që të largohej mjeti luksoz Range Rover në fillim të muajit maj, policët u ankuan në telefon me njëri-tjetrin duke biseduar për Andrean “se është hera...

U bë xheloz ky…? Bora dhe Donaldi shkëmbyen puthje, Atdheu i ironizon keq dhe...

Pas super skenës romantike të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj LIVE në emision, të gjithë besojnë se deklaratat e Atdheut që kanë lënë të kuptojnë se ka diçka më...

Te fundit

Humbi nënën nga Covid-19, Jonida Shehu jep mesazhin e fortë

Mami ikiu, s’di më si jetohet pa të!”- shkroi Jonida Shehu zemërthyer në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit dhimbjen për humbjen e nënës...

“Më ktheu në jetë zëri i vajzës”/ Historia e pazakontë e gruas shqiptare!

Në emisionin “Më thuaj një dëshirë”, Klarida një vajzë e vogël nga Berati ka kërkuar që të surprizojë të ëmën me një festë ditëlindje,...

I kanë ikur 4 gra se nuk ka shtëpi: Nuk kam ku bëj dashuri,...

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak...