Zbulohet surpriza e Luiz Ejllit në premierën e ‘Dancing With The Stars’

Duke afruar fundin e sezonit të Dancing With the Stars, një tjetër surprizë e këndshme është bërë e ditur sot. Sara Hoxha, producentja e emisionit, ka ndarë detaje të emocionuara për premierën e madhe, duke premtuar një performancë të mrekullueshme.

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother Vip dhe ylli i filmit “Në kuadër të dashurisë”, do të sjellë një performancë të veçantë në këtë ngjarje të madhe.

Spektakli i kërcimit do të fillojë më 6 Tetor dhe do të transmetohet në drejtim të drejtpërdrejtë çdo të premte në kanalin Top Channel.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...