Zbulohet ku do e shohim Kiara Titon nga 8 tetori

Kiara Tito është gati për një rikthim emocionues në ekranin e Top Channel. Duke filluar nga data 8 tetor, fansat do të mund ta shohin atë në emisionin “DWTS Fan Club”, në orën 12:45.

Ndërkohë, për dashamirët e “Dancing With The Stars”, spektakli do të nisë më datën 6 tetor dhe do të transmetohet çdo të premte për një periudhë mbi 12 javë në Top Channel.

Bora Zemani dhe Eno Popi do të ndajnë përsëri detyrën e prezantuesve të këtij spektakli të mrekullueshëm. Ndërsa juria do të udhëhiqet nga Ilir Shaqiri, të shoqëruar nga Olta Gixhari, Valbona Selimllari dhe Lori Balë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...