Kriset miqësia e ngushtë midis Ylli Limanit dhe Noizy-t?

Mungesa e urimit të Yll Limanit për ditëlindjen e Noizy-t ka tërhequr vëmendjen e fansave. Ky i fundit sot mbushi 37-vjeç dhe nuk munguan emrat e njohur, miq të tij që i dedikuan fjalë të ëmbla publikisht.

Të gjithë përveç Yllit. Story i fundit i publikuar nga Limani është para 7 orësh dhe është fragmenti i këngës së tij të re.

Në lidhje me ditëlindjen e Noizy-t asgjë. As në Instagram as në TikTok, dy rrjetet sociale që ai përdor më shumë.

Mos vallë është krisur miqësia e ngushtë mes tyre? Dyshimet qëndrojnë, pasi një follow, një urim tregon shumë në botën digjitale ku jetojmë.

Sakaq kujtojmë që së fundmi ishte Stresi ai që e uroi Noizy-n duke i shkruar: Urime ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...