VIDEO/ Gaz Paja publikon pamjet e rralla duke kënduar me të birin

Aktori i humorit, Gazmend Paja, është rritur në skenat shqiptare, dhe vazhdon të pëlqehet nga publiku.

Në rrjetet sociale ai shpesh poston duke lajmëruar ndjekësit për projektet e reja, teksa jetën personale mundohet ta mbajë sa më private.

Ditën e mërkurë, ai ka surprizuar ndjekësit, me një video ku shfaqet së bashku me të birin duke kënduar në makinë.

“Kam unë djalë”, quhet kënga që ka përzgjedhur aktori të prezantojë talentin e djalit të tij.

 

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...