“Më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte”/ Befason Olsi Bylyku

Olsi ka treguar në emisionin ‘Expuls’, në RTV Ora se gjatë xhirimeve të filmit ‘Falco’ një skenë qesharake ka qënë ajo me Albano Bogdon, ku ky i fundit duhet...

Fshiu çdo koment/ Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj sqaron të gjitha dyshimet

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut. Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram. Dy...

E vërteta e hidhur e familjes së Teas, mamaja e saj e dënuar për…...

Ne Perputhen Tea eshte shprehur se eshte rritur nga gjysherit dhe jeton vetem me te motren ne Tirane, nderkohe qe e verteta eshte ndryshe. Ne 2015 ne media ka qarkulluar...

Tashmë zyrtarisht Atdheu rikthehet si konkurrent, Blerimi thumbon keq në emision

Rikthimi i Atdheut në Për’Puthen ka sjellë edhe reagimin e Blerimit, i cili ka qenë një ndër konkurrentët që pëlqente Antonelën. Atdheu u shpreh se Blerimi ka vërtet pëlqim për...

E bujshme/ Vetëm 6 muaj pas fejesës, Marina Fara ndahet nga biznesmeni shkodran

Përfundon fejesa e vajzës së këngëtares Eli Fara, Marina Fara me biznesmenin e një rrjeti hotelesh dhe restorantesh nga Shkodra, Alis Hysa. Të dy vendosën ta bëjnë publike lidhjen e...

“S’jam direkt për s*ks”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga...

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse dhe e palastruar. Më pas Luljeta...

Në një dasmë me Sali Berishën dhe Ilir Metën, këngëtari Devis Xherahu tregon eksperiencën...

Këngëtari Devis Xherahu ka treguar detaje nga evenimentet e tij, ku pjesë kanë qenë edhe politikanë të rëndësishëm të vendit. I ftuar në emisionin “E diell”, Xherahu ka kujtuar...

“Albano Bogdo më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte”, Olsi Bylyku flet për...

Moderatori i njohur foli për herë të parë për përjetimet qesharake të skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”. ”E kisha harru… Ajo skena është bërë...

Skandali me përgjimet përmes e-Albania: Ermal Mamaqi konsiderohet i djathtë. Po Ardit Gjebrea, Alketa...

Detaje të tjera janë zbuluar lidhur me listën sekrete që Lapsi.al ka siguruar lidhur me të dhënat personale të personazheve “VIP” në vendin tonë. Në bazë të këtyre të dhënave,...

Më pak se dy jave që u nda nga Bearti, Tea shihet duke u...

Dy javë pasi u nda nga Bearti, Tea shihet duke u puthur me një mashkull Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...