Arjan Konomi u përgjigjet komenteve për pamjen e tij: Jam një va…

Opinionisti Arjan Konomi, njihet për shpirtin aventurier që ka për të shëtitur botën.

Këtë vit ai nuk është angazhuar në televizion, teksa në rrjetet e tij sociale poston shpesh pamje nga udhëtimet e tij duke eksploruar vende të ndryshme.

Së fundmi ai ka ndarë në platformën “TikTok” një video nga Australia, ku ka shqetësuar jo pak fansat me paraqitjen e tij.

Së fundmi, Arjani ka zgjedhur të reagojë mbi këto komente me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku sqaron se është shumë mirë me shëndet, teksa i falënderon ndjekësit për shqetësimin e tyre:

“Tungjatjeta nga “Tropical Forest North Australia”! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua! Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : “Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...