“Jam e bekuar…”- Greta Koçi feston ditëlindjen, Eni ka një super urim për motrën (Foto)

Ditën e sotme këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi feston ditëlindjen.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të ajo mori urime të shumta nga familjarët dhe miqtë e saj më të afërt, mirëpo atë më specialin e mori nga motra e saj Eni Koçi.

Këngëtarja përmes një postimi në InstaStory, ajo e ka uruar të motrën me një dedikim mjaft të bukur, teksa i tregoi asaj që është e bekuar që ka një motër si ajo.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Jam e bekuar që kam një motër si ti. Je shoqja ime më e mirë. Të dua pafundësisht.”– ka shkruar Eni krahas fotos me këngëtaren.

Këtë ditëlindje Greta do e festojë ndryshe nga vitet e mëparshme, pasi këngëtarja është në pritje të ëmbël.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...