Skishte ndodhur per me shume se 20 vite, Ardit Gjebrea jep lajmin e keq: Kete vit nuk do te kete…

Nuk dihet ende Arsyeja e ketij vendimi gjithsesi na mbetet te presim. Festivali nuk do të rikthehet këtë vit dhe këtë e konfirmojnë burime të emisionit Prive.

Ardit Gjebrea ka vendosur që ta vë në pauzë Festivalin ‘Kënga Magjike’,

i cili tashmë është bërë traditë përmbi dy dekada dhe me siguri do i mungojë ditëve të ftohta të dhjetorit këtë vit.

Këtë vit nuk do të mbahet ‘Kënga Magjike’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...