Gruaja e tij shfaqet e përlotur, reagon Fero: Nuk ka gjë më të dashur për shejtanin sesa..

Arbenita Ismajli ka shqetësuar fansat e saj, me një foto që ajo ka postuar së fundmi në Instastory, ku shfaqet e përlotur. Të gjithë menduan se kjo gjendje e saj vjen prej situatave

të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Fero, me të cilin është në proces divorci.

Fero nga ana tjetër ka postuar një shprehje duke bërë thirrje për të buzëqeshur, postim i cili duket reagim pas fotos së modeles.

“Nuk ka gjë më të dashur për shejtanin sesa hidhërimi (pikëllimi) i besimtarit”, shkruhet në postim ndërsa Fero shton: “Atëherë vëllezër e motra mos u hidhëroni, por buzëqeshni për të gëzuar Allahun”.

Ndërkohë Arbenita pasi ka marrë shumë mesazhe për foton në fjalë është detyruar të japë një shpjegim. Sipas saj, lotët janë shkaktuar nga përdorimi i kremit për sytë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...