VIDEO/ Alketa Vejsiu mahnit nga Maldivet, tregon linjat trupore duke notuar me peshkaqenët

Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit pamje nga përditshmëria e saj

Ditën e diel ajo ka ndarë disa detaje nga pushimet e saj, ku si desitanicon të përkryer për t’i kaluar pushimet ka zgjedhur Maldiven.

Nëpërmjet një videoje të postuar, ku shfaqet duke notuar, ajo ka shkruar: “Maldivet më mësuan të notojë me peshkaqenë, njësoj si në jetë.”

Kujtojmë që moderatorja gjithmonë ka treguar se pushimet i kalon me fëmijët e saj dhe është shumë e lidhur me ata.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...