S’do e besoni se kush do të jetë pjesë e “Dancing with the Stars”: Shihemi së shpejti…

Wanda Nara do t’i bashkohet sërish televizionit, me bashkëshorten e Mauro Ikardit që do të rikthehet në Itali që të jetë pjesë e formatit të njohur të kërcimit, “Dancing with the Stars”.

Me anë të një video të postuar në rrjetet sociale, ajo konfirmon që do të jetë pjesë e këtij formati që do të transmetohet në “Rai 1” dhe do të prezantohet nga Mili Karluçi.

“Përshëndetje të gjithëve. Pashë që kasti i Dancing with the Stars është publikuar, por Mili ti më harrove mua! Sepse këtë vit unë do të jem aty gjithashtu. Shihemi së shpejti në Romë. Askush nuk tha që do të jetë e lehtë, por ne do t’ia dalim”, ishin fjalët e Uandës në videomesazhin e saj.

Gjithsesi ajo pritet që të rikthehet në Itali vetëm pa Ikardin, me këtë të fundit që ka angazhimet e tij me Gallatasarajin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...