Çfarë fshihet pas kësaj fotoje? Luizi del me paralajmërimin per …

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, me përmbylljen e pushimeve, po bëhet gati për një sezon të ngjeshur me projekte.

Në një postimi në profilin e tij në “Instagram”, këngëtari i dashur për publikun ka publikuar një foto të tij, në një vend ku shfaqet gjysmë errësirë.

Ndërkohë bashkëngjitur me pozën që menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, Luizi ka shkruar shkurt:

Çfarë fshihet pas kësaj fotoje? Luizi del me
Në pamje të parë, duket sikur këngëtari ka gati këngën e radhës dhe fotoja e shkrepur është pjesë e videoklipit.

Por me pjesëmarrjen e tij në rolin si aktor në filmin më të fundit shqiptar ‘Në Kuadër të Dashurisë’, nuk e përjashtojmë mundësinë që fotoja të jetë një paralajmërim për një film tjetër.

Megjithatë, sesi qëndron e vërteta, këtë pritet të na i tregojë vetë këngëtari në ditët në vijim.

Luiz Ejlli ka qenë një nga personazhet më të komentuar pas përfundimit të ‘reality show-t’ ku ai u shpall fitues. Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku na përditëson me të rejat më të fundit nga projektet e tij muzikore, apo aktivitetet në përditshmëri dhe festat familjare.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...