“Kemi hall mos na ndryshon ngjyra e syve”- Eliona Pitarka publikon foton e ëmbël të vajzës

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Disa muaj më parë ajo solli në jetë vogëlushen emrin e së cilën akoma nuk e ka bërë publike.

Së fundmi Eliona ka publikuar në Instagram një foto të ëmbël të voglës së saj.

“Ps: Bëjmë sa më shumë foto, ti kemi kujtim…se kemi hall mos na ndryshon ngjyra e syve”- ka shkruar aktorja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...