VIDEO/ Anxhela Martini “tërbon” ndjekësit, fërkon këmbët e vendosura mbi ….

Modelja shqiptare, Anxhela Martini, është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj

Në orët e para të mëngjesit të ditës së martë, ajo ka postuar një video, ku shfaqet sërish provokuese.

Ajo ka ngritur këmbët sipër në timon, dhe i ka fërkuar ato në mënyrë sensuale.

 

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...