“Mos e publiko këngën me…”- Ditëlindja e Ylli Limanit zbulon detaje nga dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj!

Këngëtari i cili me zërin e tij të ëmbël ka arritur të tërheqë vëmendjen dhe të fitojë zemrat e mijëra fansave, Ylli Limani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen.

Shumë fytyra publike zgjodhën që ta urojnë artistin, ku ndër to ishte edhe Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj.

Nga postimet e tyre ata lan të kuptohet se gjatë dasmës së tyre sekrete në Toskana të Italisë Ylli ka performuar me çiftin.

Sakaq postimet e dyshes kanë shkaktuar të qeshura në rrjet, pasi Arbana shkruan: “Tregoi njerëzve se kur del kënga jonë se po presin.”

Nga ana tjetër Eduarti në foton e tij përveç urimit për Yllin ka edhe një “diss” për partneren e tij teksa shkruan: “Mos e publiko këngën me Arbanën pa dalë dueti jonë.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...