FOTOT: Modelja e njohur shkodrane provokon me dekoltenë e hapur

Angela Martini është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo destinacionet luksoze që viziton.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar në rrjetin social Instagram një sërë fotografish, ku është shfaqur mjaft atraktive duke pozuar në të zeza.

Ajo kishte veshur një palë geta të ngushta dhe një korse të ngushtë, që vinte në pah gjoksin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...