Çfarë po kurdis Luiz Ejlli? Lajmëron “bombën” e radhës: “Po vjen…”

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes nga mediat, kjo pasi ai vazhdon të surprizojë ndjekësit çdo ditë e më shumë me aftësitë e tij në botën e artit.

Me përmbylljen e pushimeve, ai po bëhet gati për një sezon të ngjeshur me projekte të reja.

Ndërkohë me anë të një postim në rrjetin social “Instagram”, këngëtari ka publikuar një foto të tijën në një vend ku shfaqet gjysmë-errësirë, me përshkrimin: “Po vjen…”

Në pamje të parë, duket sikur këngëtari ka gati këngën e radhës dhe fotoja e shkrepur është pjesë e videoklipit.

Por me pjesëmarrjen e tij në rolin si aktor në filmin më të fundit shqiptar “Në Kuadër të Dashurisë”, nuk e përjashtojmë mundësinë që fotoja të jetë një paralajmërim për një film tjetër.

Megjithatë, sesi qëndron e vërteta, këtë pritet të na i tregojë vetë këngëtari në ditët në vijim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...