Del një tjetër skandal i ”Për’puthen”, një nga djemtë e pranon vetë: Jam i...

Në puntatën e sotme të Për’puthen është transmetuar takimi i parë mes Sarës dhe Geljanit. Gjithçka përfundoi shpejt pasi Sara vuri re një she një në qafën e Geljanit dhe...

“Hera e fundit që e bën këtë gjë!”/ Plas sherri mes Mevlanit dhe Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana kanë pasur përplasje në takimin e parë që kanë pasur pasi u deklaruan për njëri-tjetrin. Mevlani ankohet që Ledjana nuk i jep rëndësi jashtë programit dhe ka...

Blerimi nevrikoset keq me Antonelën: Nuk më fut dot në kthetra! Dua takim me...

Blerimi është revoltuar keq nga takimi 4 minutësh i Antonelës me Atdheun, ku u vu re hapur flirti që bënin me njëri-tjetrin. Për këtë, me nota ironie tha se kërkon...

Tri zgjidhje natyrale për të humbur në peshë- Mësoni si ti përgatisni në shtëpi

Rënia në peshë është një ndër temat më delikate përsa i përket pamjes së jashtme të trupit. Megjithëse nuk egzistojnë mënyra për të humbur peshë brenda ditës, kontrolli i ushqimit...

“Dua të jesh serioze”/ Antonela ia pret shkurt Blerimit: Nëse nuk të pëlqejnë provokimet,...

Në takimin e tyre të radhës, Antonela dhe Blerimi kanë folur në lidhje me marrëdhënien ndaj njëri-tjetrit. Blerimi i kërkoi më shumë seriozitet, ndërsa Antonela i bëri të qartë se...

Atdheu u përball me Antonelën, reagon keq Elvisi: A ju pata thënë?

Atdheu u rikthye në studion e Përputhen puntatën e sotme dhe pati një përballje me Antonelën. Antonela pranoi se ende ka pëlqim për Atdheun ndërsa ai u shpreh se...

“Isha xheloze për puthjen me Sarën”, Antonela bën kërkesën e papritur për Atdheun

Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit. Atdheu tha se e bëri publike...

“Ma prishe takimin me gjithë shoqet e tua”/ Sara dhe Aristela debatojnë në studio....

Juli dhe Aristela kanë patur takimin e tyre ku dukeshin më të afërt. Në studio, Juli deklaroi se është pak xheloz për Aristelën dhe për këtë iu referua takimit që...

Rikthehet Murati, habit me veprimin e tij, ja kë zgjedh mes Sindit dhe Olës

Murati është kthyer sërish në programin Për’puthen duke treguar se e ka marrë malli për Sindin. Asaj dhe konkurrentëve të tjerë i kishte sjellë bakllava nga Turqia, ndërsa duhet të...

“Ti çfarë nuk më ke bërë mua” Shqipja i sulet keq Teas: Mashtruese

Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përballën sot ‘live’ për herë të parë pas kaq shumë kohësh. Të ftuara në “E Diell”, Shqipja e sulmoi Tean...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...