U zunë se Antonela doli me Atdheun, por ajo s’ndalet kap Blerimin: Të kam...

Në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Blerimi dhe Antonela patën një d ebat të ashpër. Blerimi nisi t’i kërkojë llogari Antonelës duke e akuzuar se takohet me Atdheun jashtë...

“Duke e dit që kam me ti shly, prap i ke ly”/ Andi puth...

Andi dhe Jasmina kanë diskutuar gjatë në takimin e tyre bashkë në lidhje me komentet në Instagram dhe sjelljet që kanë me persona të tjerë. Megjithatë, Andi duket se është...

Pas Mevlanit dhe Ledjanës, ky është çifti më i ri në “Përputhen”

Në emisionin e sotëm u krijua një çift i ri në “Përputhen”. Andi dhe Jasmina u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin. “Andi Artani deklaroj që në këtë program jam vetëm për ty”,...

Murati hoqi dorë prej saj, Sindi shpërthen në lot

Sindi nuk e priti aspak mirë afrimitetin mes Olës dhe Muratit në takim duke shkaktuar debat në puntatën e sotme. Sindi e cilësoi Muratin si çunak që jepet vetëm...

Opaa e papritur/ Murati “harron” Sindin, zhvesh Olën dhe i jep puthjen e parë...

Ola dhe Murati kanë zhvilluar takimin e tyre të parë për të cilin kanë deklaruar se ishte jashtë pritshmërive. Të dy u panë shumë të afërt duke konsumuar drekë me...

“Nuk më the mirëmëngjes”, Murati kërkon sqarim. Sindi: Nuk ndjen për mua, më ke...

Murati ka kërkuar sqarim me Sindin pas takimit tepër të afërt që ka pasur me Olën. Murati e pyeti përse nuk i foli në mëngjes, ndërsa Sindi u shpreh se...

Antonelën e kerkojne nuse në Kosovë, ajo i habit te gjithe me postimin e...

Antonela pak ditë më parë u pajtua me Atdheun dhe ka kërkuar që të njihet me të, duke i bërë kërkesë produksionit që ta rikthejë në emision. Përveç Atdheut,...

Thanë që ishin armike/ Por Jasmina dhe Ola e Për’puthen jetojnë bashkë në një...

Ajo tha se nga ekrani ka krijuar simpati për Geljanin, Andin dhe Muartin, ndërkohë që këta dy të fundit nuk ishin të pranishëm në studio. Sapo shprehu pëlqimet e...

Njollat e kuqe në sy/ Pse shkaktohen dhe a janë të rrezikshme, ja çfarë...

Njollat e kuqe në sy njihen ndryshe edhe si rrjedhje okulare ose hemorragji subkonjuktivale. Edhe pse mund të bëjnë shumë përshtypje, në përgjithësi këto njolla nuk paraqesin ndonjë problem...

U kap ‘mat’ në Sarandë me Atdheun, Antonela bën reagimin që nuk pritej

Ditën e djeshme kudo në rrjet u përfol se Atdheu dhe Antonela kanë shkuar bashkë në Sarandë. Shkak për këto aludime u bënë postimet nga i njëjti vend në...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...