Kurre mos u marto me nje mashkull qe ka keto 5 cilesi sepse do ju merzis gjithe jeten tuaj

Mos u marto me nje mashkull qe nuk di te kujdeset per ty dhe sillet keq pasi e gjithe jeta jote do te jete e veshtire dhe plot me sfida.

Ka shumë femra qe janë bere pishman dhe me pas kerkojne te gjejne dike qe t`i ofroje nje jete te re per t`i bere te lumtur.

Nese martohesh me nje mashkull qe rri gjithe diten ne kafe ky nuk eshte mashkulli i jetes tende sepse nje mashkull i tille do t`ju lere ne shtepi gjithe diten si sherbetore meqe as nuk punon e as nuk kujdeset per familjen e tij.

Ai nuk punon dhe rri gjithe diten kot por pastaj justifikohet se nuk ka pune per te. Pra nje mashkull i tille do ju lodhi pa fund dhe jeta jote do jete e veshtire.

Kujdes nga nje mashkull qe genjen sepse e gjithe jeta juaj do te jete e mbushur me histori e lajme qe nuk jane te verteta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...