SHKODER INFO

28739 POSTS

Exclusive articles:

KAPEN ME DROGË DHE ARMË, PRANGA DY VËLLEZËRVE

Kontrollet e mbështetura nga inteligjenca policore, bëjnë të mundur sekuestrimin e një arme zjarri kallashnikov dhe të disa fishekëve, si dhe asgjësimin e 70...

Zbulohet ku do e shohim Kiara Titon nga 8 tetori

Kiara Tito është gati për një rikthim emocionues në ekranin e Top Channel. Duke filluar nga data 8 tetor, fansat do të mund ta...

Vdekja e 3-vjeçarit, flet mjeku Roland Xhaxho: Prindërit firmosën për kryerjen e anestezisë, fëmija kishte infeksion

Mjeku anestezist Roland Xhaxho ka reaguar pas vdekjes së 3-vjeçarit, pak ditë pas një ndërhyrjeje dentare me anestezi totale. Ai thotë se ka kryer...

Ka vetëm një arsye pse Rudina do hiqte dorë nga Marku

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka ndarë disa detaje të rëndësishme për jetën e saj personale gjatë një interviste në emisionin "Ndryshe"....

Zbulohet surpriza e Luiz Ejllit në premierën e ‘Dancing With The Stars’

Duke afruar fundin e sezonit të Dancing With the Stars, një tjetër surprizë e këndshme është bërë e ditur sot. Sara Hoxha, producentja e...

Breaking

spot_imgspot_img