SHKODER INFO

28735 POSTS

Exclusive articles:

Baba për herë të parë në moshën 59-vjeçare/ Rrëfehet epidemiologu shqiptar: Nga gruaja e parë u divorcova sepse…

Mjeku shqiptar Skënder Murtezani i cili është bërë baba në moshën 59-vjeçare, ka qenë në një lidhje me Skype në “Shqipëria Live”, ku tregoi...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon pastrimit të parave të drogës në ndërtime. Ai ka publikuar në rrjetet sociale foto të...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të lidhura ngushtë me njëra tjetrën. Njeriu nuk mund të humbasë kilogramët e tepërt pa u ushqyer...

“Grindja ka nisur në banesë”, gazetarja e njohur zbulon detajet e bujshme të vrasjes së shqiptares nga burri: Mbi 1 vit të ndarë, por...

Casterlfiorentino i Firences në Itali është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një ngjarje e rëndë ku një 35-vjeçare me origjinë shqiptare Klodiana Vefa u...

Zbardhen detajet tronditëse, ja si nisi zjarri që i mori jetën 113 dasmorëve

Të paktë 113 njerëz humbën jetën dhe 150 të tjerë u lënduar si pasojë e shpërthimit të zjarrit në një dasmë në veri të...

Breaking

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...
spot_imgspot_img