SHKODER INFO

28475 POSTS

Exclusive articles:

Skandal në Kadastër/ Dokumentet dorëzohen dorazi, sekserët paguhen për “shërbimet”

Televizioni “Ora News” denoncoi korrupsionin që ndodh Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, ku qytetarëve iu kërkohen miliona lekë për legalizim të objekteve. Urdhëri i firmosur nga...

Spikeri i lajmeve tregon si Top Channel e pezulloi nga puna

Gazetari dhe moderatori ikonik i edicioneve të lajmeve në Top Channel, Ilir Paço ka qenë i ftuar së fundmi në “Ftesë në 5” ku...

Erdhi vjeshta, meteorologët paralajmërojnë rënie të temperaturave me 10 gradë Celsius duke filluar nga…

Stina e vjeshtës nis zyrtarisht pasnesër, në 23 shtator, por meteorologët parashikojnë rënie të ndjeshme të temperaturave. Në javën e ardhshme temperaturat pritet të bien...

Tullumbacja me oksid azoti ‘trend’ në Shqipëri, mjeku i njohur ngre alarmin: Mund të sjellë edhe …

Përveç kanabisit dhe lëndëve narkotike të tjera, tollumbacja me oksid azoti është substanca e re që po kthehet në trend për të rinjtë në...

Drogë e prostitucion me 16-vjeçare në qendrat e masazheve/ Rrëfimi i ish-punonjëses së seksit: Na detyronin ta mbanim sa më gjatë klientin

Fenomeni i prostitucionit të jashtëligjshëm në vendin tonë në qendrat e masazheve ka marrë përmasa shumë të mëdha. Nën kamuflimin si qendra masazhi ushtrohet prostitucion,...

Breaking

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...
spot_imgspot_img