Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Pirja e birrës iu bën që të jetoni deri në 90 vjet

Një studim i ri pretendon se pirja e birrës mund të rrisë jetëgjatësinë tuaj. Ata që pinin sasi të moderuar kishin ‘rritur shanset për...

Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Është shenja juaj ndër më xhelozet e horoskopit?...

Prekte gjokset e VIP-ave, gazetarja shqiptare: Më thonin e çmendur…

Dasara Karaiskaj ka dhënë një intervistë së fundmi për programin "Mes Yjesh" në Ora News me gazetarin Ronaldo Sharka.   Dasara së fundmi është angazhuar si...