Aleks Visha shokon ndjekësit: Nëna e Arbër Hajdarit vuan nga …

Platforma “TikTok” perveç përdorimit për të ndarë video qesharake, përdoret nga personazhet e njohur për të mbledhur para për bamirësi.

Mbrëmjen e së enjtes, ka qenë tiktok-eri Aleks Vishaj, i cili ka grumbulluar në kohë rekord 190 mijë dollarë, për rastin e një vogëlusheje, të cilën e kishte marrë përsipër Arbër Hajdari me fondacionin e tij.

Por gjatë videos live, Aleksi zbuloi se nëna e Arbër Hajdarit në fakt vuan nga sëmundja e rëndë, si kanceri.

“Unë e kam marr vesh se plaka jote ka kancer. Ma ke thënë. E bënë këtë punë për familjen tënde, e bënë për një gjë, punët e tua janë. Por ti na ndihmon diku vëlla”, i drejtohet Aleksi Arbrit, i cili zgjedh të mos reagojë.

 

@int._videos

Aleksi dhe Arbër Hajdari #fürdich #foryou #fürdichpage #fürdichseiteシ #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #aleks #aleksvisha #aleksvishaj #aleksvisha1 #aleksvishaj😎 #arbërhajdari

♬ Originalton – International

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...