ZGJEDHJET E “30 QERSHORIT”/ Futbollisti i njohur shqiptar i futet politikës, ja emri

I ftuar mëngjesin e sot në emisionin “Wake Up” ishte ish-futbollisti dhe analisti i njohur sportiv, Redi Jupi, i cili ndër të tjera ka folur edhe për angazhimin e...

“F#ck it all..”, ish- burri i i Rudina Dembacaj shpërthen pas zyrtarizimit të lidhjes...

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj zyrtarizoi mbrëmë lidhjen sentimentale me ish-deputetin e Shkodrës Mark Frrokaj, pas disa muajsh thashetheme në media. Dembacaj i dha fund para pak...

“E pacipë, dukesh që gënjen”, plas keq në ‘Përputhen’, Arjani i kthehet Anës

Një debat i ashpër ka ndodhur në studion e “Për’Puthen” mes Arjan Konomit dhe Anës, teksa kjo e fundit ndodhej në një lidhje në Skype për të folur rreth...

‘Qyqjaaa’, Alketa habitet nga komenti që i bën fansi: Nëse kam një…

Pas lajmit se do ta shohim në skenën e “Sanremos”, Alketa Vejsiu është rikthyer aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto e video nga aktivitetet e saj. Ditën...

Monica Bellucci i sfidon të gjithë, Thyen kodin e veshjes në ballo dhe e...

Balloja Black&White, e organizuar nga Vanity Fair gjatë festivalit të 76-të të filmit në Venecia, këtë radhë u mbizotërua nga Monica Bellucci, e cila përvec bukurisë që nuk i...

Era Rusi do të martohet, por ka një hall të madh

Era Rusi përpos një këngëtare me zë brilant dhe shumë e dashur për publikun, ka treguar së fundmi se ka talent edhe kërcimin. Këngëtaren e shohim të kërcejë çdo të...

Edi Rama, Sonila Meço ,Rudina Magjistari bëhen nostalgjikë dhe fotografojnë të njëjtën gjë.

Mbrëmja e 15 gushtit kishte hënë të plotë, e pavarësisht miteve apo besësytnive famëkeqe që qarkullojnë rreth këtij fenomeni, pamja që shfaqet në netët me hënë të plotë është...

“Të ngacmojnë, kërkojnë numin e telefonit”, spikerja tregon se ç’i ka ndodhur me të...

E ftuar së fundmi në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka folur edhe për jetën e saj, dhe karrierën...

GAZ PAJA MBLEDH FONDE PËR TË PREKURIT NGA TËRMETI, U BËN THIRRJE BANORËVE QË...

Aktori i humorit Gaz Paja po mbledh ndihma për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Si anëtar i Këshillit Bashkiak ai është në ndihmë të të gjithë banorëve...

Ndodh edhe kjo në tapetin e kuq në Kanë/ Kujt i nxorri gishtin modelja...

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku është fotografuar teksa i tregon gishtin e mesit dikujt në Kanë. Featured image of article: Ndodh edhe kjo në tapetin e kuq në Kanë/ Kujt i...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...