SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Voton Benet Beci: Kemi folur shumë gjatë fushatës, sot radhën e kanë qytetarët

Kam folur shumë gjatë fushatës, sot rradhën e kanë qytetarët. Është ditë e rëndësishme për Shkodrën, shpresoj të jetë e mbarë për të gjithë!...

Benet Beci: Faleminderit shumë, të gjithëve, nga zemra

Faleminderit shumë, të gjithëve, nga zemra! https://fb.watch/kuqq3xaPhp/?mibextid=cr9u03

Beci: Sot në takimin përmbyllës të fushatës, me praninë e kryeministrit Rama

Sot në takimin përmbyllës së fushatës, me praninë e kryeministrit z. Edi Rama. Faleminderit shumë! https://www.facebook.com/100063543730287/posts/pfbid0KHFbHtKwuJHcuowbaEto8UzzsuVke4e7oZ35eF5iZ3fRZi9E3fDGoUwwcHUAyTRul/?mibextid=cr9u03

Beci: Bashkia e hapur, domosdoshmëria e komunikimit me qytetarët

Bashkia e hapur, domosdoshmëria e komunikimit me qytetarët shpjeguar në 60 sekonda. #shkodraepara #shkodrapozitive https://fb.watch/kubWw_dCxf/?mibextid=cr9u03

Beci: Faleminderit të gjithëve, të dielën të dalim të gjithë për të bërë zgjedhjen tonë

Faleminderit shumë të gjithëve! Dua shumë që të dielën, të gjithë të dalim për të bërë zgjedhjen tonë. Ashtu si na do zemra e mendja,...

Breaking

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...

Motrat Zalli rrëfejnë kalvarin e vuajtjeve drejt Britanisë: Hipëm sipër kamionit, shoferi nuk e dinte…

“Good Morning Hope”, kështu titullohet libra i dy shqiptareve...
spot_imgspot_img