SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Beci: Shkodra do përjetojë transformimin më të madh që ka njohur ndonjëherë

Shkodra do te përjetojë transformimin më të madh që ka njohur ndonjëherë për ta ngritur atje ku i takon, sepse Shkodra nuk meriton asgjë...

“Një humbës si Bardh Spahija!”

Bardh Spahise i ka humbur siguria dhe po mundohet me çdo kusht të kanalizojë këtë fund fushate tek viktimizimi. Ai po kërkon të bindë...

Beci: Mira është një emigrante që përgjegjësia qytetare për të votuar e ka sjellë në qytetin e lindjes

Mirëmëngjes! Mira Bimi është një nga emigrantët, që familjarisht kanë udhëtuar nga jashtë drejt Shkodrës këtë fundjavë. Përgjegjësia qytetare për të votuar i ka...

Beci: Si drejtues i Bashkisë do angazhohem në ndërtimin e një fushe të re futbolli

Shkodra është qyteti i njerëzve pasionantë. Themeluesit e KF Shkodra prej gati 27 vitesh kanë krijuar një përvojë kaq domethënëse për futbollin dhe fëmijët...

Nga Martin Leka: “Gozhda” që i duhet shkulur Shkodrës

Nga Martin Leka Para pak ditësh isha në Shkodër për një bisedë me një prej figurave më të spikatura të antikomunizmit, vuajtjeve të regjimit komunist...

Breaking

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...

Motrat Zalli rrëfejnë kalvarin e vuajtjeve drejt Britanisë: Hipëm sipër kamionit, shoferi nuk e dinte…

“Good Morning Hope”, kështu titullohet libra i dy shqiptareve...
spot_imgspot_img