Beci: Shkodra do përjetojë transformimin më të madh që ka njohur ndonjëherë

Shkodra do te përjetojë transformimin më të madh që ka njohur ndonjëherë për ta ngritur atje ku i takon, sepse Shkodra nuk meriton asgjë më pak. #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...