SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Beci ndan momente nga festa me Luiz Ejllin: Një natë mirënjohjeje

Pak çaste nga një natë mirënjohjeje! Faleminderit të gjithëve! https://fb.watch/ksZLgCpsFz/?mibextid=cr9u03

Benet Beci me sportistë e trajnerë: Faleminderit për mendimet e mbështetjet

Me sportistë e trajnerë, të profileve dhe brezave të ndryshëm. Për Shkodrën që I ka mësuar gjithë Shqipërisë se sa i rëndësishëm është sporti,...

Beci ndan mesazhin e Besnik Çinarit: Ka ardhur koha të shohim një ndryshim

Motivim e përgjegjësi e lartë për mua, besimi i secilit prej jush! Faleminderit nga zemra! #shkodraepara #shkodrapozitive https://fb.watch/ksIk4L98Mw/?mibextid=cr9u03

Beci me studentë: Vota e të rinjve është shumë e rëndësishme

Me studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” dhe disa maturantë që votojnë për herë të parë në këtë garë lokale. Vota e të rinjve është...

Justina Aliaj për Benet Becin: Shkodër loce voto njeriun e punës që të ka trokitë në derë

Unë e quaj fatmirësi, unë e quaj shans që z.Benet Beci iu kthye ma në fund Shkodër-Loces së tij, e do t'i përkasi Asaj,...

Breaking

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...

Motrat Zalli rrëfejnë kalvarin e vuajtjeve drejt Britanisë: Hipëm sipër kamionit, shoferi nuk e dinte…

“Good Morning Hope”, kështu titullohet libra i dy shqiptareve...
spot_imgspot_img