Beci: Faleminderit të gjithëve, të dielën të dalim të gjithë për të bërë zgjedhjen tonë

Faleminderit shumë të gjithëve!
Dua shumë që të dielën, të gjithë të dalim për të bërë zgjedhjen tonë. Ashtu si na do zemra e mendja, me qetësinë e përgjegjësinë qytetare, për të ndikuar në të ardhmen e Shkodrës.
#shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...